hétfő, december 27, 2010
kedd, szeptember 07, 2010
szerda, szeptember 01, 2010
Kész :)
Már egy ideje elkészült a levendula, csak nem tettem fel. Illetve a hímzés része van kész, ugyanis szeretnék dobozt készíteni hozzá és ez lenne a fedelén. Ehhez majd konzultálnom kell dobozkészítő barátnémmal.
Szóval ilyen dobozt szeretnék belőle, csak mondjuk lila, esetleg zöld borítással:
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgJ6T-dwxZAGzKLVUvfbMRpvPDEWJkDInhgrncrbT1S9FIh2EgayvaJYb8nC0vdMY4fXsd6r85tVLM_IjNtPgfYMitKRw5OGxuPVlCvufNZyFvjRkpaDMf5lThN3Et5wC1K6-pR/s1600-h/Ibolya.jpg
Szóval ilyen dobozt szeretnék belőle, csak mondjuk lila, esetleg zöld borítással:
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgJ6T-dwxZAGzKLVUvfbMRpvPDEWJkDInhgrncrbT1S9FIh2EgayvaJYb8nC0vdMY4fXsd6r85tVLM_IjNtPgfYMitKRw5OGxuPVlCvufNZyFvjRkpaDMf5lThN3Et5wC1K6-pR/s1600-h/Ibolya.jpg
szerda, május 19, 2010
szerda, május 12, 2010
Készülnek a levendulák
Már jó ideje elkezdtem ezt a mintát, csak elég lassan haladok vele, de előbb-utóbb el fog készülni :)
A mintát Gazette oldalán találtam:
A mintát Gazette oldalán találtam:
Székely Sampler SAL 5. rész
Lassan de biztosan haladok a SAL-al :) De legalább így nálam tovább fog tartani, nem lesz olyan hamar vége :D
kedd, május 11, 2010
Megérkezett a nyereményem!!!
Végre valami jó dolgot hozott a postás bácsi :) Megérkezett Ancsától a nyereményem :)
A következő csodák vannak benne:
Egy dolog maradt ki belőle...a csoki... azt ugyanis elég hamar eltüntettem :D
Ancsa! Mégegyszer köszönöm a játékot!!!
A következő csodák vannak benne:
Egy dolog maradt ki belőle...a csoki... azt ugyanis elég hamar eltüntettem :D
Ancsa! Mégegyszer köszönöm a játékot!!!
kedd, április 27, 2010
kedd, április 20, 2010
Új öltéseket tanulunk I.
Mankánál új öltéseket tanulunk. Az első a Bargello-öltés. Kis késéssel sikerült nekem is befejeznem az első leckét, amiből rögtön ajándékot készítettem :)
szerda, március 31, 2010
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)










