Mankánál új öltéseket tanulunk. Az első a Bargello-öltés. Kis késéssel sikerült nekem is befejeznem az első leckét, amiből rögtön ajándékot készítettem :)
kedd, április 20, 2010
szerda, március 31, 2010
péntek, március 26, 2010
Párosan (is) szép :)
Kicsit továbbgondoltam Gazette mintáját, aminek ez lett a vége. Nagyon beindult itt nálam a tavasz :)
kedd, március 23, 2010
hétfő, március 15, 2010
Madárkáim
Gazette-nél találtam a mintát és nagyon megtetszett. Úgy látom többeknek is, mert azóta felbukkant Lennunál is, és láttam még egy helyen csak azt most sajnos nem találom :(.
Sürgősen több színben is ki kellett próbálnom, és azt hiszem még nincs vége :) Egy zöld színátmeneteset még mindenképp fogok csinálni.
Remélem hoz egy kis tavaszt! :) Még nem tudom, hogyan fogom felhasználni őket, de azt hiszem ezekből most nem falikép lesz... Majd kiderül :) Nagyon jó kis minta, ajánlom mindenkinek, ha épp nincs 100 függőben lévő dolog :)
Sürgősen több színben is ki kellett próbálnom, és azt hiszem még nincs vége :) Egy zöld színátmeneteset még mindenképp fogok csinálni.
Remélem hoz egy kis tavaszt! :) Még nem tudom, hogyan fogom felhasználni őket, de azt hiszem ezekből most nem falikép lesz... Majd kiderül :) Nagyon jó kis minta, ajánlom mindenkinek, ha épp nincs 100 függőben lévő dolog :)
csütörtök, március 04, 2010
hétfő, február 22, 2010
Székely Sampler SAL 2. rész
Elkészültem a második résszel is :) Már alig várom a harmadikat. Érdemes ellátogatni a SAL oldalára, mert csodálatos munkákat lehet a látni. A színátmenetesek valami fantasztikusak :)
szerda, február 17, 2010
csütörtök, február 11, 2010
hétfő, február 08, 2010
Készül a napraforgó
Sajnos nem lett túl jó a kép, mindenesetre felteszem. Szülinapi ajándék lesz, még van pár napom, hogy befejezzem :)
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)










