kedd, április 20, 2010

Új öltéseket tanulunk I.

Mankánál új öltéseket tanulunk. Az első a Bargello-öltés. Kis késéssel sikerült nekem is befejeznem az első leckét, amiből rögtön ajándékot készítettem :)

péntek, március 26, 2010

Párosan (is) szép :)

Kicsit továbbgondoltam Gazette mintáját, aminek ez lett a vége. Nagyon beindult itt nálam a tavasz :)

kedd, március 23, 2010

Székely Sampler SAL 4. rész

Sikeresen elkészültem a 4. résszel is :)

hétfő, március 15, 2010

Madárkáim

Gazette-nél találtam a mintát és nagyon megtetszett. Úgy látom többeknek is, mert azóta felbukkant Lennunál is, és láttam még egy helyen csak azt most sajnos nem találom :(.

Sürgősen több színben is ki kellett próbálnom, és azt hiszem még nincs vége :) Egy zöld színátmeneteset még mindenképp fogok csinálni.

Remélem hoz egy kis tavaszt! :) Még nem tudom, hogyan fogom felhasználni őket, de azt hiszem ezekből most nem falikép lesz... Majd kiderül :) Nagyon jó kis minta, ajánlom mindenkinek, ha épp nincs 100 függőben lévő dolog :)

csütörtök, március 04, 2010

hétfő, február 22, 2010

Székely Sampler SAL 2. rész

Elkészültem a második résszel is :) Már alig várom a harmadikat. Érdemes ellátogatni a SAL oldalára, mert csodálatos munkákat lehet a látni. A színátmenetesek valami fantasztikusak :)

szerda, február 17, 2010

Napraforgó

Immár készen :)

csütörtök, február 11, 2010

hétfő, február 08, 2010

Készül a napraforgó

Sajnos nem lett túl jó a kép, mindenesetre felteszem. Szülinapi ajándék lesz, még van pár napom, hogy befejezzem :)