kedd, december 04, 2012

Játék Erikánál!

http://szepsegpillanatok.blogspot.hu/2012/11/jatek-giveaway.html?showComment=1354637122592#c5907376140320579302

szerda, január 19, 2011

Csipkebogyó

Ezt az édes kis macit lehet megnyerni Eszternél. Csipkebogyó névre hallgat. Remélem én leszek a szerencsés!

hétfő, december 27, 2010

Hóember

Boldog Ünnepeket! :)


kedd, szeptember 07, 2010

Táskára

Elkészült még 2 darab. Táskára szánom...hamarosan... :)

szerda, szeptember 01, 2010

Kész :)

Már egy ideje elkészült a levendula, csak nem tettem fel. Illetve a hímzés része van kész, ugyanis szeretnék dobozt készíteni hozzá és ez lenne a fedelén. Ehhez majd konzultálnom kell dobozkészítő barátnémmal.
Szóval ilyen dobozt szeretnék belőle, csak mondjuk lila, esetleg zöld borítással:
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgJ6T-dwxZAGzKLVUvfbMRpvPDEWJkDInhgrncrbT1S9FIh2EgayvaJYb8nC0vdMY4fXsd6r85tVLM_IjNtPgfYMitKRw5OGxuPVlCvufNZyFvjRkpaDMf5lThN3Et5wC1K6-pR/s1600-h/Ibolya.jpg

szerda, május 19, 2010

szerda, május 12, 2010

Készülnek a levendulák

Már jó ideje elkezdtem ezt a mintát, csak elég lassan haladok vele, de előbb-utóbb el fog készülni :)
A mintát Gazette oldalán találtam:

Székely Sampler SAL 5. rész

Lassan de biztosan haladok a SAL-al :) De legalább így nálam tovább fog tartani, nem lesz olyan hamar vége :D

kedd, május 11, 2010

Megérkezett a nyereményem!!!

Végre valami jó dolgot hozott a postás bácsi :) Megérkezett Ancsától a nyereményem :)
A következő csodák vannak benne:
Egy dolog maradt ki belőle...a csoki... azt ugyanis elég hamar eltüntettem :D
Ancsa! Mégegyszer köszönöm a játékot!!!

kedd, április 27, 2010

Játék Amandánál!

Ilyen helyes Tilda nyuszit lehet nyerni!!! Természetesen azonnal jelentkeztem :)

kedd, április 20, 2010

Új öltéseket tanulunk I.

Mankánál új öltéseket tanulunk. Az első a Bargello-öltés. Kis késéssel sikerült nekem is befejeznem az első leckét, amiből rögtön ajándékot készítettem :)

péntek, március 26, 2010

Párosan (is) szép :)

Kicsit továbbgondoltam Gazette mintáját, aminek ez lett a vége. Nagyon beindult itt nálam a tavasz :)

kedd, március 23, 2010

Székely Sampler SAL 4. rész

Sikeresen elkészültem a 4. résszel is :)

hétfő, március 15, 2010

Madárkáim

Gazette-nél találtam a mintát és nagyon megtetszett. Úgy látom többeknek is, mert azóta felbukkant Lennunál is, és láttam még egy helyen csak azt most sajnos nem találom :(.

Sürgősen több színben is ki kellett próbálnom, és azt hiszem még nincs vége :) Egy zöld színátmeneteset még mindenképp fogok csinálni.

Remélem hoz egy kis tavaszt! :) Még nem tudom, hogyan fogom felhasználni őket, de azt hiszem ezekből most nem falikép lesz... Majd kiderül :) Nagyon jó kis minta, ajánlom mindenkinek, ha épp nincs 100 függőben lévő dolog :)

csütörtök, március 04, 2010

hétfő, február 22, 2010

Székely Sampler SAL 2. rész

Elkészültem a második résszel is :) Már alig várom a harmadikat. Érdemes ellátogatni a SAL oldalára, mert csodálatos munkákat lehet a látni. A színátmenetesek valami fantasztikusak :)

szerda, február 17, 2010

Napraforgó

Immár készen :)

csütörtök, február 11, 2010

hétfő, február 08, 2010

Készül a napraforgó

Sajnos nem lett túl jó a kép, mindenesetre felteszem. Szülinapi ajándék lesz, még van pár napom, hogy befejezzem :)